Firma OÁZA

vznikla v roku 1989, od jej vzniku sa zaoberáme vŕtaním studní, ktoré slúžia na zásobovanie úžitkovou respektíve pitnou vodou pre rodinné domy, firmy a organizácie. Ďalej sa zaoberáme inžiniersko-geologickým prieskumom pod všetky druhy stavieb, ložiskovým prieskumom a všetky ostatné vrtné práce. V roku 1998 sme začali realizovať vrty pre tepelné čerpadlá Zem-Voda a Voda-Voda a aj kompletné primárne okruhy pre tepelné čerpadlá.

Chceme poskytovať také služby, aby sa k nám zákazníci nielen radi vracali, ale tiež nás ďalej doporučovali. Veríme, že kľúčom k úspechu je korektné a slušné jednanie. Našim cieľom je poskytovať služby, ktoré zjednodušia prácu a vyriešia problémy našich zákazníkov. Poskytujeme kvalitný a rýchly servis v servisnom stredisku, ale aj priamo u zákazníka.

Doporučujeme vždy len overené riešenia, ktoré by sme zvolili sami, byť v pozícii zákazníka. Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, o čom svedčia aj naše referencie. Vieme nájsť riešenie, všetky naše projekty začínajú dôkladnou analýzou tak, aby výsledkom bolo kvalitné a overené riešenie.